Son Yorumlar

Orkide İç Giyim Firmalarının Açan Çiçeği

Yazar admin 18/05/2015 0 Yorumlar

Orkide hepimizin de bildiği gibi oldukça ender, nadide ve yetiştirilip bakılması oldukça zor olan çok değerli bir bitki bir çiçek türüne verilen isimdir.

İşte tıpkı ismi gibi ORKİDE iç giyim mağazaları ve firması da aynı adı gibi; diğer tüm iç giyim firmalarının yanı sıra oldukça değerli, oldukça kaliteli işinin ehli firmalardan bir tanesidir.

Öyle ki ürettiği o birbirinden şık birbirinden eşsiz gecelikler, hayatımızın vazgeçilmez ürünlerinin en başlarında yer alan kıyafetlerden olan birbirinden hoş tasarım pijamalar, iç giyim denince akla direkt olarak gelen, adeta iç giyimin temel yapılarını oluşturan sütyen ve külotlar, çeyizlerin yeni gözdesi sandıkların açan çiçekleri çeyiz takımları hepsi birer nadide parça olup, tüm bayanların yeni gözdesi haline gelmiş durumda.

Orkide iç giyim firması gecelik ve sabahlıklarını üretir iken, doğadaki renklerden ismini aldığı çiçeklerden de esinlenerek; rengârenk pijama ve pırıl pırıl saten gecelikleri ile adeta doğayı üzerimize, cildimize, tenimize yansıtıyor.

Sadece pijama takımları, gecelikleri ve çeyiz setleri değil bunların yanı sıra ürettiği külot ve sütyen takımları da adından oldukça söz ettiriyor. Bu konuda da işinin en iyisi olan ORKİDE takımları, bayanların hem ilgisini hem de beğenisini topluyor. Aynı zamanda da bütçelere dost uygun fiyatları ile de bayanların da yanı sıra beylerin eşlerin de beğenisini ve takdirini kazanıyor.

Bayanların hayat kurtarıcı parçalarından bir tanesi olan sütyenler, tek başlarına zaten güzeller iken, birde külot sütyen takımı olarak birleşip bütünleştiğinde, aynı parçalar kombinlendiğinde öyle hoş öyle güzel duruyor ki.

Sadece iç giyim ürünleri olmasının yanı sıra, seyirlik ürünler; cildimize ve tenimize de çiçekler açtırıyor adeta.

Siz de hem kaliteli ürünler satın almak, kaliteli ürünlere sahip olmak, hem güvenilir bir markayı tercih etmek, hem cilde dost olan kumaşlar kullandığını bilmek ve gönül rahatlığı ile giymek istiyor iseniz ORKİDE ‘ i tercih edin. Eşinizi de kendinizi de mutlu edin.

Yorum Yap