Son Yorumlar

Le Jardin Lingerie

Yazar admin 15/05/2015 0 Yorumlar

Sütyen, külot, atlet, baksır gibi her ne kadar adı pek duyulmasa da ve sık sık her gün günlük olarak kullanılmasa da iç giyim ürünlerinden bir üyesini de kombinezonlar oluşturur.

Peki, nedir bu kombinezonlar? Nerelerde kullanılır? Özellikle çalışan hanımlar kombinezonun anlamını ve değerini her ne kadar bilse de; kullanıp da ismini bilmeyenler için şu şekilde açıklayabilir ve kısa bir özet geçebiliriz.

Kombinezonlar; tıpkı jüpon denen iç giyim ürünleri gibi, kıyafetlerimizin içine giydiğimiz, bir kusur örtücü, bir gizleyici olarak kullandığımız, iç çamaşırlarımızın dışarıdan görünmelerine ve belli olmalarına engel olan, yardımcı bir iç giyim ürünüdür diye özetleyebiliriz.

Özellikle çalışan hanımlar iş yerlerine giderken iş kıyafetlerinin altına, ayrıca özel gecelerde, kokteyllerde ve buna benzer tüm organizasyonlarda giyilen abiye elbiselerin altına daha kusursuz daha net bir görüntü yakalamak için sık sık kullanılan bir üründür.

Bu ürünü nereden alabiliriz diye soranlar için ise LE JARDİN ‘ i önerebiliyoruz. Sadece bu kadar mı tabii ki hayır. Ayrıca LE JARDİN ‘ de, fantezi gecelikler, kombinezonlar, jüponlar, sutyenler, jartiyerler ve daha neler neler.

İç giyime, özel ürünlere, pijamalara, geceliklere dair aradığınız her renk her desen her model ürün LE JARDİN ‘ de üretilmiş olup siz müşterilerinin beğenisini ve ilgisini bekliyor. Ayrıca Le Jardin iç giyim tarafından üretilen gecelik takımları Fantazi iç giyim kategorisinde de en çok beğenilenler arasında yer almaktadır.

Zaten eğer bir kere dener iseniz siz de LE JARDİN ‘ in müptelası olacak, bu güzellikten, kaliteden ve şıklıktan vazgeçemeyeceksiniz.

Çeyiz mi hazırlıyorsunuz? Çeyizlik takımlarınız, sütyenleriniz, fantezi gecelikleriniz, jartiyerleriniz eksik mi?  Çeyizlerinizin en özel en güzel parçalarını da LE JARDİN oluşturacak ve tamamlayacak. Aradığınız her ürün hem zevkinize hem de bütçenize uygun üretilmiş olup siz müşterilerini bekliyor.

Tek yapmanız gereken ne istediğinize karar vermek. Tabii bu kadar geniş ürün yelpazesi arasında karar vermek birini seçmek hiç de kolay olmayabilir.

Büstiyerler, gecelikler, sabahlıklar ve daha fazlası için siz de kalitenin yıldızı LE JARDİN ‘ i seçin.

Yorum Yap